Meist

Oleme tegus ja töökas Tartu perekond. Meie kogemuste pagas on äärmiselt lai ning hõlmab peaaegu kõiki valdkondi. Iseloomulikeks omadusteks on kohusetundlikkus, põhjalikkus ja tähtaegadest kinni pidamine.

Kohalik teenusepakkuja

Üheks olulisemaks eeliseks teiste teenusepakkujate ees on see, et me oleme Tartu elanikud. Me tunneme Tartu kalmistuid ülihästi, tunneme kalmistu töötajaid ja suhtleme vabalt erinevate hauakaevajate ja kohalike kalmistutöötajatega. Teame kõikide kalmistute eeskirju ja oskame ette näha tööde käigus tekkivaid küsimusi.

Hauaplatside hooldus

Kõikidel Tartu kalmistutel on mõne meie esivanema hauaplats, mida hooldame regulaarselt. Käime neid korrastamas igal kuul, vahel isegi tihedamini. 3 korda aastas istutame taimed, mis pakuvad silmailu ja igal riiklikul või muul olulisel tähtpäeval süütame küünla. Meie väike tubli pere hooldab rõõmuga ka Teie lähedaste haudasid, mis asuvad Tartus. Teeme seda tööd südame ja hingega – pakume parimat kvaliteeti.

Töö värskes õhus

Pole midagi paremat, kui värskes õhus töö tegemine. Meile meeldib näpud mulda pista ja tegeleda taimedega.

Kvaliteetsed ehitustööd

Pole asja, millega me hakkama ei saaks. Meil on pikaajalised kogemused äärekivide paigaldamisel ja betoontööde tegemisel. Oskame kõike, mis on hauaplatsi hoolduse ja ehituse käigus vajalik – kusjuures meie põhitööriistadeks on lood ja laser. Kõik just selleks, et tulemus oleks maksimaalselt kvaliteetne.

Töötame kogu perega – igaühel oma oskused ja koos moodustame suurepärase meeskonna

 

Info

Kuidas leida õige hauaplats?

Tartus on olemas Tartu kalmistute kaardirakendus.
https://helekivi.ee/tartu-kalmistute-kaardirakendus/
Kui sel lehel rakendus ei tööta, proovi: siit või siit

Kalmistud, mida hooldame

Raadi kalmistu – Tartu Sõjaväekalmistu, Vana-Jaani kalmistu, Maarja kalmistu, Peetri kalmistu, Uspenski kalmistu, Tartu Ülikooli kalmistu
Pauluse kalmistu – Aleksander Nevski kalmistu
Puiestee kalmistu – Uus-Jaani kalmistu, Vana-Peetri kalmistu, Uus-Peetri kalmistu, Baptisti kalmistu
Rahumäe kalmistu
Tartu Vanausuliste kalmistu
Nõo kalmistu – maetu otsing
Elva kalmistu (kokkuleppel) – maetu otsing

Küsi lisainfot

Küsige julgesti lisainfot. Alati võite kirjutada minu personaalsele e-posti aadressile heiko@helekivi.ee
    Head inimesed, hoiame oma lähedaste hauad korras!
    Tuleme Teile rõõmuga appi.

    Hoolitsetud hauaplats on austusavaldus lahkunule. Tihti on olukordi, kus enam ei jõuta hauaplatsil käia kas tervise pärast või liiga suure vahemaa pärast ja selle tõttu jäävad hauaplatsid hooldamata. Me teame oma klientide tagasiside põhjal, et see kraabib tugevalt nende hinge. See on siiras rõõm, kui neile saata pildid, kus hauaplats on korras ja ilus – justkui oleks ise käinud. Meie väike tubli pere hooldab rõõmuga Teie lähedaste haudasid, mis asuvad Tartus. Teeme seda tööd südame ja hingega.

    Heiko ja töökas meeskond