Mitu hooldust oleks vaja?

Ühekordne hooldus on sobilik neile, kes soovivad ise kontrolli selle üle, millal hooldus tehakse. Kohe kui tellimuse esitate ja tasumine tehtud, teeme hoolduse tavaliselt 1-7 päeva jooksul.

2x hooldust teeme kevadel ja sügisel. Need hooldused on tavaliselt kõige aeganõudvamad, sest tihti on hauaplats lehti ja oksi täis, lisaks umbrohi ja sammal. Kui inimene jõuab ise suvel mõned hooldused teha, siis see on täiesti piisav. Kui aga suve jooksul hooldusi ei tehta, siis sügise poole võib hauaplats olla päris umbrohune ja samblane, mis silmailu väga ei paku. Sellisel juhul oleks tarvis ka suviseid korrastusi.

4x hooldust teeme kevadel, 2 korda suvel ja sügisel. Eriti sobilik lahendus killustikuga platsidele, kus ei ole mõtet suvel iga kuu hooldust teha. Mulla ja liivaga kaetud hauaplatsidele minimaalne lahendus, kuid peab arvestama, et kuna hoolduste vahel tekivad 2 kuulised pausid, siis umbrohi ja sammal võib selle ajaga natuke rohkem kasvama hakata.

6x hooldust teeme 6 korda aasta jooksul jagatuna enam-vähem võrdselt aprilli-novembri vahel – umbes iga 35-40 päeva tagant. See on parim lahendus, kui on soov hoida hauaplats kogu aeg korras. Sellise tihedusega hoolduste tegemisel ei saa umbrohi ega sammal võimust võtta.

Küsi lisainfot

Küsige julgesti lisainfot. Alati võite kirjutada minu personaalsele e-posti aadressile heiko@helekivi.ee
    Head inimesed, hoiame oma lähedaste hauad korras!
    Tuleme Teile rõõmuga appi.

    Hoolitsetud hauaplats on austusavaldus lahkunule. Tihti on olukordi, kus enam ei jõuta hauaplatsil käia kas tervise pärast või liiga suure vahemaa pärast ja selle tõttu jäävad hauaplatsid hooldamata. Me teame oma klientide tagasiside põhjal, et see kraabib tugevalt nende hinge. See on siiras rõõm, kui neile saata pildid, kus hauaplats on korras ja ilus – justkui oleks ise käinud. Meie väike tubli pere hooldab rõõmuga Teie lähedaste haudasid, mis asuvad Tartus. Teeme seda tööd südame ja hingega.

    Heiko ja töökas meeskond