Alustame võõrasemade istutamist järgmisel nädalal

Hooldusi koos võõrasemade istutamisega hakkame tegema järgmisel nädalal. Laseme selle nädala öökülmadel mööda minna. Ei taha ju, et külm kohe õied ära võtab.

Loe edasi

Ainulaadne tellimuste ja piltide jälgimine – minu.hauaplatsid.ee

Saame uhkusega öelda, et oleme näinud vaeva ja loonud oma klientidele täiesti ainulaadse ning mugava süsteemi, kus saab jälgida tellitud töid, vaadata valminud tööde pilte ja anda tagasisidet. Iga klient saab meilt tööd tellides unikaalse aadressi, kust kõike enda hauaplatsidega seonduvat jälgida.

Loe edasi

Milline killustik valida? Erinevad variandid, mida pakume.

Killustiku valik on väga suur kui arvestada kaubandusvõrgus kotiga müüdavaid dekoratiivseid killustikke, aga me oleme leidnud enda klientidele 3 mõistliku hinnaga Tartus hästi kättesaadavat killustikku. Vaata konkreetseid valmis tehtud hauaplatse.

Loe edasi

Uus teenus – Graniidist hauapiire

Iga aastaga püüame edasi areneda ja nüüd oleme valmis järgmiseks etapiks. Pakume alates sellest aastast valatud betoonist hauapiirdeid ja graniidist hauapiirdeid.

Loe edasi

Ülevaade eelmisest aastast

Uue 2023 hooaja sissejuhatuseks näitame mõningaid eelmise hooaja vingemaid töid, millega nii meie kui kliendid väga rahul oleme.

Loe edasi

Oleme uueks hooajaks valmis

Ilmad lähevad järjest kevadisemaks ja meie näpud juba sügelevad töö järele. Oleme valmistunud, et see hooaeg olla veel parem ja tublim.

Loe edasi

Kalmistupühad 2022

Juunikuus on kalmistupühad. Surnuaiapüha (ka kabelipüha või kalmistupüha) on tähtpäev, mil surnuaial mälestatakse surnuid. Sel puhul koristatakse sugulaste haudu, kiriklikel surnuaiapühadel peetakse kalmistul või lähedases kirikus jumalateenistus.

Loe edasi

Mida jälgida tööde teostajat valides?

Oleme teinud hauaplatsi hooldusi ja renoveerimisi Tartu kalmistutel 2 aastat ning selle aja jooksul on mõndagi häirivat silma jäänud. Kusjuures enamike probleemide taga on “professionaalid”, kes tegelikult peaksid seda tööd oskama.

Loe edasi

Kalmistupühad 2021

Juunikuus on kalmistupühad. Surnuaiapüha (ka kabelipüha või kalmistupüha) on tähtpäev, mil surnuaial mälestatakse surnuid. Sel puhul koristatakse sugulaste haudu, kiriklikel surnuaiapühadel peetakse kalmistul või lähedases kirikus jumalateenistus.

Loe edasi

Hauavaasid/lillepotid nüüd saadaval

Meilt saab nüüd populaarsemaid betoonist hauavaase/lillepotte. Eelmise aasta kogemused näitasid, et paljud soovivad hauaplatsi korrastamisel ka vanad lillepotid välja vahetada või kui neid üldse polnud, siis osta. Sellepärast lisasime oma valikusse hauavaasid. Väiksed kogused kohe Tartus olemas ning Tartu piires toome tasuta kohale ka.

Loe edasi

Küsi lisainfot

Küsige julgesti lisainfot. Alati võite kirjutada minu personaalsele e-posti aadressile heiko@helekivi.ee
    Head inimesed, hoiame oma lähedaste hauad korras!
    Tuleme Teile rõõmuga appi.

    Hoolitsetud hauaplats on austusavaldus lahkunule. Tihti on olukordi, kus enam ei jõuta hauaplatsil käia kas tervise pärast või liiga suure vahemaa pärast ja selle tõttu jäävad hauaplatsid hooldamata. Me teame oma klientide tagasiside põhjal, et see kraabib tugevalt nende hinge. See on siiras rõõm, kui neile saata pildid, kus hauaplats on korras ja ilus – justkui oleks ise käinud. Meie väike tubli pere hooldab rõõmuga Teie lähedaste haudasid, mis asuvad Tartus. Teeme seda tööd südame ja hingega.

    Heiko ja töökas meeskond